Petrol Ofisi 17 bin ustaya ücretsiz motor yağı ulaştıracak

Ülkemizin önde gelen petrol istasyonu ağı Petrol Ofisi, Türkiye’nin dört bir yanındaki tam 17 bin ustaya ücretsiz olarak motor yağı ulaştıracağı “Siftah Liderden” kampanyasını başlattı.

22 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya kapsamında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin her şehrindeki otomobil tamirhanelerine, araç tipleriyle uyumlu motor yağları teslim edilecek. Bu sayede Petrol Ofisi, Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen ustalara güzel bir jest yapmayı başarmış olacak.

Petrol Ofisi ustalara can suyu oluyor!

Sokağa çıkma yasakları sona ermiş olsa da Koronavirüs salgını döneminde insanlar uzunca bir süre aslî ihtiyaçları dışında sokağa çıkmaktan kaçındılar. Haliyle otomobil tamircileri bu durumdan olumsuz etkilendi.

Kira ödemeye ve eleman çalıştırmaya devam etmek zorunda olan bu işletmelere can suyu olmak için Petrol Ofisi’nin tam 3 milyon lira bütçe ile ustalara katkı sağlayacağı öğrenildi. Bu gerçekten ciddi bir rakam.

Ağır vasıta ustaları da unutulmadı

Ücretsiz olarak adrese kadar teslimi gerçekleştirilecek yağların markası ve tipi Maxima CX 5W-30 olarak belirlenmiş. Tabii bu yağ tipi sadece binek otomobillerle uyumlu. Kamyon ve TIR gibi ağır vasıta ustalarını da unutmayan Petrol Ofisi, 7 litrelik Maximus TDE 15W-40 yağını da tamirhanelere ulaştırmaya başlayacak.

İşin güzel tarafı Petrol Ofisi’nin jestleri bunlarla da sınırlı değil. Ünlü petrol istasyonu ağı Koronavirüs salgınına karşı önlem olarak yağ ulaştırdığı tüm tamirhanelere 1 kutu maske de teslim edecek.

One Comment
  1. Mepola
    Eylül 7, 2020 | Cevapla

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir