Renault marka sıfır arabalarda “Şimdi Al 2021’de Öde” fırsatı!

Fransız otomobil üreticisi Renault şu sıralar epey sıkıntılı bir süreçten geçiyor. COVID-19 salgını nedeniyle üretimi durma noktasına gelen, sıfır araba satışları bıçak gibi kesilen markanın iflasın eşiğine geldiğine dair söylentiler bile var.

Ancak Renault Türkiye bu söylentilere hiç kulak asmıyor ve cazip kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Şirket son olarak “Şimdi al, 2021’de öde” adını verdiği yeni kampanyasını duyurdu.

Buna göre Haziran ayı içerisinde sıfır Clio HB ve yeni kasa Clio satın alan müşteriler ödemeye 2021’de başlayacaklar. Üstelik kredi alırken Renault Finans’ın kullanılması durumunda aylık taksitler yalnızca 1,999 TL olacak. Yani hem ödemeye önümüzdeki sene başlayacak, hem de bu kadar düşük taksit ödeyeceksiniz. Bizce bu kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Renault kampanyası hangi arabalar için geçerli?

Bu kampanya Renault tarafından üretilen tüm binek ve hafif ticari araçları kapsıyor. Yani Kangoo’dan tutun yeni Megane’a kadar birçok farklı otomobili şimdi satın alıp 2021’de ödemesini yapmaya başlayabilirsiniz.

Tabii bu kampanyadan faydalanabilmek için araba fiyatının yarısı kadar nakitiniz olması lazım. 45 bin 650 TL kredi veren Renault’un finans birimi yüzde 0,94 faiz oranıyla Ocak 2021’de başlayan ödemelerle Megane ve Clio başta olmak üzere arabaların en alt paketi olan Joy versiyonunu satıyor.

Siz de hayalinizi süsleyen Renault’a sahip olmak için size en yakın bayiye gidebilir, sıfır otomobil satın almak için sıraya dahil olabilirsiniz.

One Comment
  1. Melih
    Eylül 3, 2020 | Cevapla

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir